חדשות בית חב”ד


בנות תיכון בתכנית מיוחדת בבית חב"ד

ביום שני נפגשו בנות תיכון בבית חב"ד בשעה 18.30 לפעילות מרתקת במסע עד קצה העולם, סדנת תופים וארוחת ערב.

קרא עוד

נשים ובנות בתפילת "נשמת כל חי"

מדי ראש חודש נפגשות נשות ובנות הישוב לתפילת "נשמת כל חי", שמקובלת מפי רבי יהודה הנשיא כתפילה מיוחדת וסגולה להשפעת ברכות למשפחה. יחד עם סעודת מצוה כשבמעמד מיוחד ומרגש זה גומרות המשתתפות לפחות 4 ספרי תהילים. ביום שלישי ראש חודש ניסן 11.3 בשעה 17:15 מוזמנות נשים ובנות לבית חב"ד ברחוב איילה 36 לתפילה המיוחדת, סעודה ואמירת תהילים. מחכה לכן - חני בקרמן 054-2068770

קרא עוד

ראש המועצה מר ניסים גוזלן בביקור במאפיית המצות של בית חב"ד

ראש המועצה מר ניסים גוזלן נהנה מהפעילות העקבית של בית חב"ד שתורמת רבות לתושבי באר יעקב. ראש המועצה התרגש לאפות בצוותא עם האופים הקטנים של הישוב שהתרגשו מהבצק שהצליחו לרדד בעבודה מאומצת עם סיפוק רב. ראש המועצה הודה בחום לרב שמואל בקרמן ורעייתו חני על הפעילות החשובה והבטיח להמשיך ולתמוך בפעילות בית חב"ד.

קרא עוד

"האופים הקטנים" בביקור במאפיית המצות של בית חב"ד- גלריית תמונות א'

גני הילדים בבאר יעקב ביקרו במאפיית המצות המרשימה בעזרת הסעות שאורגנו ע"י המועצה המקומית. הילדים שמעו מפי המדריכות את סיפור יציאת מצרים ותהליך אפיית מצות כמו שאכלו אבותינו ביציאת מצרים. כמו כן למדו את ההבדלים בין חמץ ומצה ע"י הכנת הבצק ולישתו. הגננות והאופים הקטנים התמוגגו משמחה מהביקור המהנה והמיוחד כשרגע השיא היה אכילת המצה שהגיעה ישר מן התנור.

קרא עוד

ממלא מקום ראש המועצה מר עמרם נעים בביקור במאפית המצות של בית חב"ד

ממלא מקום ראש המועצה מר עמרם נעים התרשם והביע את התפעלותו מהפעילות המיוחדת של בית חב"ד והתרגש למראה שמחת הילדים ברידוד הבצק. כמו כן ביקר במאפיה מר ארנון צימבלר מנהל מחלקת החינוך, שהביע הערכה עצומה לפעילות החשובה.

קרא עוד

ילדי בית ספר "הדרים" ביקרו במאפית המצות של בית חב"ד- גלריית תמונות

במשך יומיים ביקרו כל כיתות בית ספר "הדרים" במאפיית המצות של בית חב"ד, שהתקיימה במתחם בית ספר "הדרים". הילדים למדו אודות חג הפסח ומנהגיו, חוו את חווית הלישה והרידוד של הבצק ואף קיבלו מצה חמה ישר מן התנור. הגב' שירלי אופר-מויאל מנהלת בית ספר "הדרים" נהנתה באופן מיוחד מההפעלה המרשימה שתרמה רבות ללימוד נושא חג הפסח לתלמידי בית הספר וביקשה להמשיך בפעילות המבורכת של בית חב"ד. הפעילות המיוחדת הופעלה במקצועיות ע"י שליחי הרבי מליובאוויטש הרב שמואל וחני בקרמן ובנות תיכון "בית רבקה" בכפר חב"ד.

קרא עוד

בנות מועדון "בת מלך" מקבלות פרסים במסיבת פורים

בנות מועדון "בת מלך" קיבלו פרסים מעניינים ממדריכות הפעילות על התמדה בפעילות והצטיינות במילוי משימות.

קרא עוד

סעודת פורים בבית חב"ד

סעודת פורים כיד המלך נערכה בבית חב"ד למשפחות קהילת חב"ד ואורחים מהישוב.

קרא עוד

פורים במרכז הרפואי "שמואל הרופא"

קריאת מגילה מרגשת נערכה במרכז הרפואי "שמואל הרופא" ששימחה את המאושפזים והחדירה להם את שמחת פורים.

קרא עוד

פורים בבית הרפואה "אסף הרופא"

נערך מבצע קריאת מגילה במספר מוקדים בבית הרפואה "אסף הרופא" לרווחת המאושפזים ובני משפחותיהם ע"י בית חב"ד. כמו כן חולקו משלוחי מנות במחלקות השונות ע"י דורון תשובה, לוי יצחק בקרמן ועוד.

קרא עוד

דוכני הפעלה לילדים בבית חב"ד

שמחה וששון לילדי הישוב בית חב"ד בפעילות פורימית מעניינת עם דוכנים הנושאים את מנהגי חג הפורים שהוקמו ע"י משפחות אליהו, תשובה, הבר, בינשטוק, פריז ובקרמן. בדוכנים פרסים הפתעות, צילומים משחקים, הכנת מארז משלוח מנות ומשתה.

קרא עוד

קריאת מגילה בבית חב"ד

קריאת מגילה המונית נערכה בבית חב"ד ע"י הבעל קורא הרב שמואל הבר

קרא עוד

קריאת מגילה ופעילות חוויתית במושב "תלמי מנשה" בבאר יעקב

במוצאי שבת- חג הפורים התאספו התושבים יחד עם הילדים בתחפושות ססגוניות לקריאת מגילה ע"י הרב שמואל בקרמן ומסיבת פורים נהדרת עם חידות פורים והפתעות .

קרא עוד

חב"ד באר יעקב ערכה הפנינג לילדים המאושפזים

פרויקט "מעגל חברים" של בית חב"ד באר יעקב אירגן הפנינג משפחתי ענק ומהנה לבני משפחות הילדים המאושפזים במרכזים הרפואיים 'אסיף' ו'קטקטים'. היה זה אירוע מיוחד שסוד ההצלחה הגדולה שלו היה הרמוניה של מתנדבים, מכל הגילאים והסקטורים השונים. את האירוע כיבדו בברכות ראש המועצה מר ניסים גוזלן, ד"ר מיכאל גולדמן מנהל המרכז הרפואי "אסף הרופא", ורופאים נוספים. בסוף האירוע חולקו מתנות: ציידניות למשפחות, וסט מצעים עם תמונה אישית לכל ילד

קרא עוד

ברוכים הבאים לאתרנו החדש

בקרוב יעלו עדכונים, כתבות, מידע, ועוד נושאים רבים ומגוונים. אנו מקווים שתהנו • הנכם מוזמנים להירשם כאן למגזין השבועי

קרא עוד

עמוד 9 מתוך 9