חדשות בית חב”ד

גן חב"ד בפעולה

גן חב"ד פתח את שעריו בכ"ב באלול להורים ולילדים המתוקים שזוכים להיות חלק פעיל בפעילות מאתגרת ומיוחדת יום יום הן בתכנית ממשרד החינוך והן בתכנית ייחודית לפיתוח המח בגן ובחצר.

קרא עוד

קייטנת הנסיכים

3 שבועות של כיף וחוויות מיוחדות עם צוות מסור ואיכותי בהנהלת הגב' שושי פריז והגב' חני בינשטוק.

קרא עוד

חוגגים בהפנינג משפחתי עם בית חב"ד באר יעקב

ביום חמישי התקיים הפנינג משפחתי בחסות אולמי "חצר נצר" למשפחות ילדי "אסיף" ו"קטקטים" מהמרכז הרפואי "אסף הרופא" אירוע בומבסטי ומיוחד, מרגש, משמח ומאחד.

קרא עוד


יום ההילולא של הרבי מליובאויטש בבית חב"ד

המונים השתתפו בהילולא של הרבי מליובאויטש ביום שני ליל ג' בתמוז בבית חב"ד. כיבדו את המעמד רב הישוב- הרב יעקובזון שדיבר על הרבי ופועלו, הרב נחום קפלן- משפיע חסידי חב"ד בלוד, והרב שמעון בקרמן שריתק את הציבור בזיכרונות על הרבי ועודד את הציבור בהמשך עשייה לפי משנתו הרבי. לאחר הקרנת קטעי וידיאו נדירים מהרבי התוועד שליח הרבי - הרב שמואל בקרמן עם הציבור שעות ארוכות.

קרא עוד

התוועדות ג' תמוז- יום ההילולא של הרבי מליובאויטש

יום סגולה, יום של ברכה. כולם מגיעים להתברך ולקבל כוחות.

קרא עוד

תפילת "נשמת כל חי" בבית חב"ד

היום, יום ראשון ראש חודש תמוז בשעה 18:00 נשים ובנות נפגשות בבית חב"ד לאמירת התהילים המחולק, לתפילת "נשמת כל חי" וסעודת מצווה- סגולה לברכה והצלחה.

קרא עוד

גם בבאר יעקב חג השבועות יהיה 10!

לרשימת המוקדים המשתתפים במבצע וזמני קריאת התורה בכתבה מלאה.

קרא עוד


אירוע מיוחד לנשים- אהבת ישראל- הצינור לשפע

ביום ראשון הקרוב ייערך הכינוס המסורתי של נשות כפר-חב"ד והסביבה לקראת חג-השבועות. תוכנית מגוונת במיוחד צפוייה למשתתפות. כל הפרטים - בתצלום.

קרא עוד

התכנסות הכנה למתן תורה ותפילת "נשמת כל חי" לנשים ובנות

שימי לב! השבת- פרשת במדבר ב' סיון 15.5.10 בשעה 14.30 בדיוק, נפגשות נשים ובנות בבית חב"ד רחוב איילה 36 לכנס הכנה לכבוד חג השבועות, אמירת תהילים ותפילת "נשמת כל חי" עם כיבד קל בואי למלא מצברים ולקבל מטען רוחני מחכה לך-חני בקרמן

קרא עוד

חוייה מרגשת! -כנס מתן תורה לגני באר יעקב

ביום רביעי חוו ילדי גני באר-יעקב חוויה מיוחדת בבתי הכנסת בפעילות מרתקת שהופעלה ע"י בית חב"ד באר- יעקב. הילדים האזינו לסיפור מתן תורה מפי מנהלת גן חב"ד- הגב' חני בקרמן. כשכל המשתתפים חשו את מעמד הר סיני. ההתרגשות בשעת הריקודים עם ספר התורה ע"י הרב בקרמן הגיעה לשיאה כמו כן הילדים הכירו את עבודת הסופר סת"ם, תרמו מטבעות לקופת הצדקה, אמרו פסוקי תורה ולמדו את המסר העיקרי שיש לנהוג בסבלנות ובצניעות כמו הר סיני שהיה צנוע וסבלן.

קרא עוד

מאות ילדים בתהלוכת ל"ג בעומר

מאות ילדים ומבוגרים צעדו בתהלוכה ססגונית ומרהיבה שאורגנה ע"י בית חב"ד בל"ג בעומר ברחובות באר- יעקב לכבוד התנא הקדוש רבי שמעון בר יוחאי.

קרא עוד

חוגגים עם מנגל במועדון בת- מלך

חוויה מיוחדת חוו בנות בת-מלך עם בשר על האש וסעודה עשירה בשילוב משחק חברתי שתוכנו נשא את חודש אייר- ראשי תיבות אני ה' רופאך כשהמטרה להדגיש את הסיסמא החודשית- " נפש בריאה בגוף בריא".

קרא עוד

כל המשפחה חוגגת ל"ג בעומר

בל"ג בעומר אף אחד לא נשאר בבית! כולם צועדים עם רבי שמעון בר יוחאי הקדוש ביום ראשון בשעה 16:00 מבית חב"ד לכיוון המתנ"ס.

קרא עוד

נשים ובנות בתפילת "נשמת כל חי"

מדי ראש חודש נפגשות נשות ובנות הישוב לתפילת "נשמת כל חי", שמקובלת מפי רבי יהודה הנשיא כתפילה מיוחדת וסגולה להשפעת ברכות למשפחה יחד עם סעודת מצוה, כשבמעמד מיוחד ומרגש זה גומרות המשתתפות לפחות 4 ספרי תהילים. ביום רביעי ראש אייר 14.04 בשעה 17:15 התכנסו נשים ובנות בבית חב"ד כשאת סעודת המצווה לקחה על עצמה הגב' רינה בר לברכה והצלחה. יש באפשרותך לזכות בסעודת המצווה לראש חודש בתיאום עם הגב' חני בקרמן בפלא': 054-2068770

קרא עוד

סעודות משיח בבאר יעקב

את חג הפסח מסיימים עם סעודת משיח בכל העולם. ביום זה שביעי של פסח מאיר אור מיוחד- אורו של משיח. כשי להפנים ולהיות מושפעים מהאור המיוחד נוהגים כמנהג הבעל שם טוב הקדוש לערוך סעודת משיח עם אכילת מצות. וכיום נוהגים גם לשתות 4 כוסות יין כמנהג רבי שלום דובער, הרבי החמישי לשולשלת חב"ד.

קרא עוד
עמוד 8 מתוך 9