חדשות בית חב”דהתוועדות ראשונה במרכז המסחרי

ביום שישי ט' בשבט התקיימה התוועדות קצרה במתחם החנות החדשה "כפר השעשועים" במרכז המסחרי.הרב בקרמן בירך את המשתתפים

קרא עוד

ט"ו בשבט למשפחות קטקטים באסף הרופא

משפחות ילדי "קטקטים" באסף הרופא נהנו לשבת יחד במסיבת ט"ו בשבט, לחלוק חוויות ולהעניק תשומת לב מירבית לילדם עם יצירה בטרמפולינה ובהפעלות.

קרא עודבנות בת מלך בביקור בכפר חב"ד

במועדון בת מלך של בית חב"ד באר יעקב החוויות מגוונות ומרגשות. כסיכום להכרות עם חייל הקשר בצה"ל- צבא הכנה לגאולה שהתוכן המקביל הוא תפילה- קשר עם בורא עולם לבקשות, תחינות, הלל ושבח ביקרו למעלה מ-20 בנות בת מלך ב-770 - הבית של הרבי מליובאוויטש בכפר חב"ד.

קרא עוד

בית חב"ד באר יעקב במסיבה חנוכה לתושבי תלמי מנשה החדשה

כהמשך להדלקת נרות חנוכה בקניון תלמי חנשה החדשה אירגן הרב שמואל בקרמן מסיבה מהנה לילדי השכונה ליד פיצה קיד.

קרא עוד

מתנות במחלקות הילדים במרכז הרפואי "אסף הרופא"

הרב בקרמן וילדיו מחלקים מתנות לכל הילדים במרכז הרפואי "אסף הרופא". המשפחות התרגשו מאוד לקבל את היחס החם והאוהב של בית חב"ד בחג החנוכה.

קרא עוד

הרב בקרמן בהדלקת נר חנוכה בשוק הסיטונאי בצריפין

כשכולם ישנים הרב בקרמן ובנו יעקב בפעולות כמו שנאמר במקורות: שידליקו נרות חנוכה עד שתכלה רגל מן השוק. הירקנים ועוזריהם הרימו גבה נוכח הסופגניה החמה שהגיע אליהם לאחר חצות הלילה בתוך הקור המקפיא ושמחו מאוד להדליק נרות חנוכה כל אחד בחנותו הפרטית. כך בלילה אחד האירו נרות חנוכה את השוק הסיטונאי ומאות לבבות של ירקנים וקונים.

קרא עוד

הדלקת נרות חנוכה במרכז הרפואי "שמואל הרופא"

כמדי שנה מגיע הרב בקרמן עם צוות עוזרים להדליק נרות חנוכה ולזכות את המאושפזים במצוה שמחדירה שמחה ואור בלב. כל פעם מחדש מתרגש הרב בקרמן לראות עד כמה מצפים הקשישים לקיים את המצווה החשובה- מצוות הדלקת נר חנוכה ודמעות השמחה המתמזגים עם שירי החנוכה

קרא עוד

מסיבת חנוכה לילדי הישוב

עשרות ילדי באר יעקב התכנסו למסיבה מהנה ולצפיה בהצגה מרתקת שהעבירה את המשתתפים בגל הזמן לתקופת מלחמת לנצחון המכבים. היה מדהים לראות את הילדים שרויים במתח המלחמה וצפיה דרוכה לנצחון שיבוא ולאחר הניצחון הוגרלה חנוכיה מהודרת מתנת בית חב"ד וכל לוחם קיבל סופגניה חמה ומתוקה.

קרא עוד

חנוכיות ענק של בית חב"ד בכיכר המרכזית במרכז הרפואי "אסף הרופא"

הרב שמואל בקרמן מבית חב"ד באר יעקב מזכה מדי שנה בשיתוף הנהלת המרכז הרפואי "אסף הרופא". את אלפי המבקרים והמאושפזים באור החנוכה הענקית המוצבת בכיכר המרכזית מול חדר מיון "באסף הרופא". כמו כן מקיים הרב בקרמן מסיבת חנוכה להנהלת המרכז הרפואי הפותחת בהדלקת נרות ושיחה מרתקת על משמעות נרות החנוכה.

קרא עוד

הכיכר המרכזית בבאר יעקב מאירה באור חנוכה

הרב בקרמן רב בית חב"ד מזכה את כלל התושבים בנרות חנוכה בכיכר המרכזית ליד המועצה המקומית עם חנוכיות ענק שמאירה למרחקים ובתוך הלב של כל העוברים ושבים ברכב או ברגל

קרא עוד

הרב שמואל בקרמן בהדלקת נרות חנוכה בקניון "אסף סנטר"

כמדי שנה פותח הרב שמואל בקרמן מבית חב"ד בבאר יעקב את מסיבת החנוכה בקניון "אסף סנטר". בהזדמנות זו ברך הרב בקרמן את המשתתפים, סיפר את סיפור חנוכה ומשמעות האור בימינו.

קרא עוד

הדלקת נרות בקניון החדש בתלמי מנשה ע"י בית חב"ד

הרב שמואל בקרמן מזכה בהדלקת נרות חנוכה את תושבי באר יעקב גם בקניון החדש שנפתח לרווחת התושבים ומעניק ברכות חמות להנהלת הקניון ולמשתתפים.

קרא עוד

הדלקת נרות חנוכה ע"י הרב בקרמן באירוע של מתנ"ס באר יעקב

הרב שמואל בקרמן- שליח הרבי בבאר יעקב פותח את אירוע המתנ"ס בהדלקת נרות החנוכה בברכות ובסיקור קצר על סיפור נס חנוכה.

קרא עוד

הדלקת נרות חנוכה ע"י בית חב"ד באולם הספורט

את מסיבת חנוכה שנערכה באולם הספורט פתח הרב שמואל בקרמן בהדלקת נרות חנוכה ובברכות למשתתפים ולמנהלי אולם הספורט

קרא עוד

בית חב"ד באר יעקב במחלקות הילדים ומעון קטקטים באסף הרופא לכבוד חנוכה

בית חב"ד באר יעקב בפרוייקט המיוחד- "מעגל חברים" דואג לילדים מאושפזים במחלקות הילדים ע"י חלוקת שקיות עמוסות ממתקים, חיוכים ומתן מטבע לצדקה לרפואתם בקרוב ולילדי מעון קטקטים במסיבת חנוכה בעזרת בנות תיכון בית רבקה בכפר חב"ד שהעניקו חום, אהבה, שפע של שמחה וממתקים לכל ילד וילדה.

קרא עוד

מסיבת חנוכה לדיירי בניין רב קומות ע"י בית חב"ד באר יעקב

בית חב"ד יוזם מסיבות בלובי הבניין. כ-30 ילדים ומבוגרים נהנו ממסיבת חנוכה מיוחדת במינה . את האירוע פתח הרב בקרמן בברכות לדיירי הבניין וכובד נציג הדיירים בהדלקת נרות החנוכה. הילדים נהנו מסיפור חנוכה, יצירה והפעלה ע"י הגב' חני בקרמן.

קרא עוד

עמוד 6 מתוך 9