הפנינג משפחתי לילדי "אסיף" ו"קטקטים"

בס"ד

הפנינג משפחתי לילדי "אסיף" ו"קטקטים" – מהמרכז הרפואי  "אסף הרופא"         
בהפקת בית חב"ד באר יעקב ובית חב"ד "אסף הרופא"

ביום שני התכנסו משפחות ילדי "אסיף" ו"קטקטים", מתנדבים ואורחים  באולמי "אבניו" המפוארים בקרית שדה התעופה ליום של פינוקים בחסות בעלי האולם.
 400 המשתתפים נכנסו בשער מחייך ומעוצב לארוחת בוקר בתוספת שייקים ומשם להפנינג המרשים שהכיל כל דבר אפשרי להנאה, שמחה ופינוק ללא הפסקה.
 מתנדבות תיכון בית רבקה מכפר חב"ד  אימצו את הילדים בכיסאות הגלגלים ויחד עברו בשפע אטרקציות. ההורים קיבלו מענה מפנק במבחר מדורי פינוק ומפגש עם אנשי מקצוע. 
לקראת השעה 11.30 התכנסו המשתתפים לטקס ברכות  שנפתח באמירת פרק תהילים מפי הרב שמואל בקרמן רב בית חב"ד באר יעקב ובברכות של מר יניב פוגל סגן מנהל אדמיניסטרטיבי של המרכז הרפואי "אסף הרופא" להורים ולילדים וכן הביע את הערכתו הרבה לרב מנדי בקרמן מנהל בית חב"ד במרכז הרפואי על פעילותו במשך כל השנה בבית הרפואה. סגנית מנהלת בית ספר "אסיף" הודתה על הפעילות הברוכה במשך השנה והפקת האירוע המרשים והמהנה ,לאנשי המקצוע וכל המתנדבים והמתנדבות, שנתנו את חלקם באירוע המוצלח.
רב משרד הבריאות הרב פרנקל הגיע לברך את המשתתפים ואת עבודת שליחי הרבי מליובאוויטש שעושים עבודתם נאמנה למען עם ישראל.
 בסיום הטקס בירך הרב מנדי בקרמן את המשפחות והילדים והביע את שמחתו הרבה בזכות הגדולה לפנק את הילדים במשך השנה. 
 ג'יני הקוסם ריתק והצחיק את הילדים במופע משולב בקסמים והומור. ולסיום חולקו מתנות קיץ משפחתיות, מתנה לכל ילדי "אסיף" ו"קטקטים" וארוחת צהריים מזינה. בסיכומו של האירוע המדהים ניתן לסכם ולומר שבזכות עשרות הנותנים בתחום המקצועי או הפיננסי, הופק אירוע בעל עוצמה על מנת להעניק כוח לזמן ממושך לילדים ולבני משפחותיהם.

 

שתף לחברים

שתף